Oldukça stresli zamanlar geçirdiğim bir dönemde Tamer Bey ile tanıştım. İş hayatının yoğun koşuşturmasi içerisinde hem bedenen hem de zihinsel olarak yorgun ve tükenmiş hissediyordum.

SCIO tekniğini internetten keşfedip okuyunca, asıl ihtiyacimi nihayet bulduğuma karar vermem hiç uzun sürmedi. Hemen arayıp randevu aldım. İyiki de almışım! 2 saatlik şifa verici bir seanstan sonra sanki dünyam değismisti. Üstümden tonlarca yük kalkmışçasına rahatlamışıim. Bunun sonrasında ise hizla iyileşmeye başladım.

Fiziksel olarak daha güçlü, duygusal olarak da çok daha dingin ve rahatlamış hissediyordum. İkinci seansa gittigimde Tamer Bey bana 'Sanki ilk seansa geldiginden farkli bir kisi olmussun hersey çok daha iyi gözüküyor' deyince ne kadar mutlu hissettigimi anlatamam. Kaç aydır böyle sağlıklı hissetmemiştim.

Tamer Bey derin bir bilgi ve içsellik gerektiren bu isi büyük bir özveri ile yapiyor. İlgisi, içtenliği en önemlisi de bu zor dönemimde bana verdiği bilgelik dolu destek için çok tesekkür ediyorum.

F.E.

Bir insan düşünün sabah uyandığına sevinmeyen, gülmek nedir bilmeyen, neşelenmek için bir şarkı dinlemek bile aklına gelmeyen, kendini hiçbir işe yaramayan bir şey zanneden.

Bir arkadaşımın tavsiyesiyle Tamer Bey’i randevu almak için aradım, İlk seansım iki saat kadar sürdü. Sanki benim o vakte kadar sıkıntımı anlatmak için kullandığım ifadeleri bir Word dosyasına yazmışlar sonra da SCIO’ya girmişler. Artık içimde sürekli dibe doğru giden beni, bir iple yukarı doğru çekmeye başladı bir şey. Tabi artık bir sürece başlamıştım ve iyileşeceğime inandım.

Değişiyordum, artık sabahları gülerek uyanıyordum ve şarkı söylüyordum gün içinde. Bunları yıllardır bilmiyordum ben, ne kadar güzel şeylermiş halbuki, insanlar günlük hayatta ne güzel haller yaşıyorlarmış, artık şükrediyordum. Tamer Bey’in bu süreçte bana öyle katkıları oldu ki, o anlattıkça zihnimdeki yıllardır kilitli kalan kapılarım açılıyordu. Gülen yüzü, sahip olduğum onca kötü duygu frekansına rağmen beni yargılamaması, olayların iç yüzünü göstermeye çalışması gerçekten anlatılamayacak kadar kıymetli bir insan olduğunu ispatlıyordu.

Hele ki benim ilk seanstaki tedirginliklerime karşın, yaşadığım halden kurtulacağıma dair son derece emin ifadeleri şu anki halimi doğruluyordu. Rabbime şükürler olsun ki aydınlıktayım, yoldayım. Hurdaya çıkmış bir arabanın çalışır duruma gelmesi filmlerde anlatılan bir durum ama ben bunu yaşıyorum ve bir sürü kişi de Allah’ın izniyle deneyimliyor. İnsan bilmediğine önyargı ile yaklaşır, iyi ki de gözümü karartıp gitmişim, Bu hali anlatacak tek bir kelime biliyorum, o da ŞÜKÜRLER OLSUN!

L.Z.

 

Seans randevusu almak için iletişim sayfasını kullanabilirsiniz.